Про журнал

Міжнародна співпраця між Сетон Хол Університетом та Київським університетом імені Бориса Грінченка, між професором Джеймсом К. Дейлі та доценткою Ольгою Тарасенко та студентами обох університетів під девізом «Розбудовуємо взаєморозуміння крізь час і кордони» триває вже 13 років із 2008 р.

У міжнародному онлайн журналі «Грінченко –  Сетон міжнародний журнал молодих науковців» Київський університет імені Бориса Грінченка виступає як засновник і видавець, а Сетон Хол Університет виступає як співзасновник і партнер. У журналі створена міжнародна редакційна колегія.

Метою електронного журналу  «Грінченко – Сетон міжнародний журнал молодих науковців» є заохочення та підтримка студентів, молодих вчених у дослідженні важливих питань, що стоять перед освітою, наукою та світом.  

Ми сподіваємось, що молоді вчені, студенти університетів Європи та США, на сторінках нашого онлайн часопису будуть ділитися своїми дослідженнями та своєю творчістю.

Ми пропонуємо вашій увазі перший випуск онлайн журналу «Грінченко – Сетон міжнародний журнал молодих науковців» (YSGSIJ).  

Творчих успіхів!

З повагою, 

Джеймс К. Дейлі, Ольга Тарасенко.